PROJEKTOWANIE GRAFICZNE | OPAKOWANIA | WWW & SHOP | FOTOGRAFIA REKLAMOWA

+48/ 608 79 888 1 olga@reklama-wolomin.pl

STUDIO

Picture0054

Olga Szyperska

Jestem grafikiem z ponad 10-cio letnią praktyką. Tworzyłam dla małych lokalnych firm ale i dla międzynarodowych korporacji. Portfolio na oficjalnym profilu Facebook pokazuje małą część mojej pracy nie chronionej klauzulą poufności.

Jednocześnie specjalista od ochrony danych osobowych, praw autorskich i pokrewnych. Tworzę regulaminy na potrzeby sklepów internetowych, konkursów w prasie, na strona www i na profilach Facebook. Od 4 lat jestem Administratorem Bezpieczeństwa Informacji w 4 dużych firmach.

Ukończone studia na kierunku Reklama w Wyższej Szkole Promocji (jednej z najlepszych uczelni kształcących ludzi tej branży) dają mi ogromną wiedzę teoretyczną, za którą idzie doświadczenie w pracy w agencjach reklamowych i PR (z którymi do dziś pracuję jako grafik kontraktowy).

Tworzyłam (i robię to nadal) dla takich firm jak Nestle, Jeronimo Martins (Biedronka), Star Finance, Tutek, Gepard Visage, Top2000, Polfa Tarchomin, Bayer, Samsung, Aren (marka Riven i Rivienne), Angelini Pharma, Adamed…. i wielu innych.

Paweł Koniuszewski

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, pasjonat fotografii.
Zajmuje się przede wszystkim fotografią reklamową oraz asystowaniem przy kreacji.

Marcin

Zajmuje się utrzymaniem domen i serwerów. Czuwa na działaniem wszystkiego jako administrator.

Wejdź i sprawdź www.umia.pl

Dla naszych klientów zamawiających stronę lub sklep www domena lub serwer gratis na pierwszy rok.