Projektujemy estetyczne i funkcjonalne rozwiązania. Cenimy minimalizm oraz prostotę.

Robimy rzeczy, w które wierzymy niezależnie od tego, czy jest to kampania dla korporacji, drobiazgi dla lokalnej firmy, czy akcja charytatywna.

[vc_separator]

Olga Szyperska

[vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

Jestem grafikiem z ponad 12-cio letnią praktyką. Większość prac kreacyjnych i koncepcyjnych wykonuję osobiście, lub bezpośrednio czuwam nad ich wykonaniem. Specjalizuję się w kreacji i składzie DTP.

Grafika to nie wszystko, jako specjalista od ochrony danych osobowych, praw autorskich i pokrewnych tworzę regulaminy na potrzeby sklepów internetowych, konkursów w prasie, politykę bezpieczeństwa do stron www. Od 4 lat jestem Administratorem Bezpieczeństwa Informacji w 4 dużych firmach.

Ukończone studia na kierunku Reklama w Wyższej Szkole Promocji (jednej z najlepszych uczelni kształcących ludzi tej branży) dają mi ogromną wiedzę teoretyczną, za którą idzie doświadczenie w pracy w agencjach reklamowych i PR (z którymi do dziś pracuję jako grafik kontraktowy).

Tworzyłam (i robię to nadal) dla takich firm jak Nestle, Jeronimo Martins, Star Finance, Tutek, Gepard Visage, Top2000, Polfa Tarchomin, Bayer, Samsung, Aren, Angelini Pharma, Adamed, Edipresse, Pink Press…. i wielu innych.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Paweł

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, pasjonat fotografii.
Zajmuje się przede wszystkim fotografią reklamową oraz asystowaniem przy kreacji.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Marcin

Zajmuje się utrzymaniem domen i serwerów. Czuwa na działaniem wszystkiego jako administrator. Wspomaga proces programowania i zabezpieczania stron i sklepów.

Dla naszych klientów zamawiających stronę lub sklep www domena lub serwer gratis na pierwszy rok.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]