Projektujemy estetyczne i funkcjonalne rozwiązania. Cenimy minimalizm oraz prostotę.

Robimy rzeczy, w które wierzymy niezależnie od tego, czy jest to kampania dla korporacji, drobiazgi dla lokalnej firmy, czy akcja charytatywna.

Olga Szyperska-Opałka

Jestem grafikiem z ponad 14-sto letnią praktyką. Większość prac kreacyjnych i koncepcyjnych wykonuję osobiście, lub bezpośrednio czuwam nad ich wykonaniem. Specjalizuję się w kreacji i składzie DTP. Specjalista do spraw i terminów nierealnych.

Grafika to nie wszystko, jako specjalista od ochrony danych osobowych, praw autorskich i pokrewnych tworzę regulaminy na potrzeby sklepów internetowych, konkursów w prasie, politykę bezpieczeństwa do stron www. Ukończone studia na kierunku Reklama w Wyższej Szkole Promocji (jednej z najlepszych uczelni kształcących ludzi tej branży) dają mi ogromną wiedzę teoretyczną, za którą idzie doświadczenie w pracy w agencjach reklamowych i PR (z którymi do dziś pracuję jako grafik kontraktowy). Obecnie poza własną firmą pracuję dla dwóch agencji reklamowych i wydawnictwach czasopism.

Tworzyłam (i robię to nadal) dla takich firm jak Nestle, Jeronimo Martins, Star Finance, Tutek, Gepard Visage, Top2000, Polfa Tarchomin, Bayer, Samsung, Chopin Airport, Aren, Angelini Pharma, Adamed, Metrohouse, Agora, Edipresse, …. i wielu innych.

Marcin

Zajmuje się utrzymaniem domen i serwerów. Czuwa na działaniem wszystkiego jako administrator. Wspomaga proces programowania oraz zabezpieczania stron i sklepów.

Krzysztof i Ola

Młodszy grafik / pomocnik grafika. Przygotowuje do druku projekty, tworzy drobne materiały reklamowe. Sprawdza nadesłane pliki do produkcji.

Mariusz

Pomoc techniczna i montażysta. Dba o to aby twórczy polot wylądował stabilnie na ziemi. Czuwa nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń pobocznych.