Projektujemy estetyczne i funkcjonalne rozwiązania. Cenimy minimalizm oraz prostotę.

Robimy rzeczy, w które wierzymy niezależnie od tego, czy jest to kampania dla korporacji, drobiazgi dla lokalnej firmy, czy akcja charytatywna.

Olga Szyperska

Jestem grafikiem z ponad 14-sto letnią praktyką. Większość prac kreacyjnych i koncepcyjnych wykonuję osobiście, lub bezpośrednio czuwam nad ich wykonaniem. Specjalizuję się w kreacji i składzie DTP.

Grafika to nie wszystko, jako specjalista od ochrony danych osobowych, praw autorskich i pokrewnych tworzę regulaminy na potrzeby sklepów internetowych, konkursów w prasie, politykę bezpieczeństwa do stron www. Ukończone studia na kierunku Reklama w Wyższej Szkole Promocji (jednej z najlepszych uczelni kształcących ludzi tej branży) dają mi ogromną wiedzę teoretyczną, za którą idzie doświadczenie w pracy w agencjach reklamowych i PR (z którymi do dziś pracuję jako grafik kontraktowy). Obecnie poza własną firmą pracuję dla dwóch agencji reklamowych i wydawnictwa czasopism.

Tworzyłam (i robię to nadal) dla takich firm jak Nestle, Jeronimo Martins, Star Finance, Tutek, Gepard Visage, Top2000, Polfa Tarchomin, Bayer, Samsung, Aren, Angelini Pharma, Adamed, Agora, Edipresse, Pink Press…. i wielu innych.

Marcin

Zajmuje się utrzymaniem domen i serwerów. Czuwa na działaniem wszystkiego jako administrator. Wspomaga proces programowania i zabezpieczania stron i sklepów.

Dla naszych klientów zamawiających stronę lub sklep www domena lub serwer gratis na pierwszy rok.

Mariusz

Pomoc techniczna i montażysta. Dba o to aby twórczy polot wylądował stabilnie na ziemi. Czuwa nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń pobocznych.